| komadechips01 a întrebat:

'Naziua! Ce e cu vacanta asta' de Pasti? Am auzit ca dupa Saptamana Sa stii mai multe, sa fii mai bun, si Saptamana de vacanta o sa mergem la scoala, apoi Vom avea iar vacanta, dupa 1 mai?!

Sa ma lamureasca cineva, really!laughing)

Dau funda.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Hai sa te lamuresc eu, care sunt perfect informata cu acest subiect.
Dupa scoala altfel, vom avea vacanta o saptama, de pe 8 aprilie pana pe 14 aprilie.
In mai, inca nu s-a hotarat. Ori vom avea liber doar trei zile, cat tine Pastele, ori o vacanta de o saptamana. Depinde de ce hotarare va lua Ministerul Educatiei.
BAFTA!

| Green2OI3 a răspuns:

Mâine va fi Săptămâna Altfel, după aceea vom avea o săptămână vacanță, apoi școală și apoi de 1Mai și cred că până dupa Paști vom avea din nou liber [un fel de vacanță].

Sper că ți-am fost de folos!

| Fatzica97 a răspuns:

Da avem Saptamana Altfel, apoi avem vacanta, apoi 3 saptamani de scoala, apoi 1 saptama de vacanta(1-7)mai.

| matetzu a răspuns:

O s avem saptamana altfel apoi doar o saptamana de vacanta

Funda plizzzz

| Alexinno a răspuns:

La scoala, va fi saptamana altfel in care elevii fac activitati diverse. Dupa va fi vacanta de o saptamana.