| dani97 a întrebat:

Hey TPU,hai mai repede cu vacantalaughing. apropo, in saptamana,, scoala altfel " va duceti? eu nu cred... am auzit ca o sa avem liber si de pasti cateva zile big grin

3 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Desigur că mă duc.
Chiar dacă orele normale s-au redus, în schimb vom face diverse activități educative şi amuzante.
Însă, nu ştiu dacă vom avea zi libere de Paște.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mă duc.
Nu mi se pare o chestie așa rea, măcar putem și noi să ne destindem puțin, într-o zi mergem și în excursie. E săptămână mai mult de joacă, ne mai relaxăm față de materia ce uneori ne mai plictisește.
Partea proastă e că, dacă ai chiulit o oră, se pun absențe pentru toate orele. Cel puțin la noi așa e.

| BrokenArrow a răspuns:

Mă duc. Pentru că se pun absenţe. Şi nu am nevoie de altele. Că am destule la care trebuie să le găsesc motivare.