| biscuiteletau a întrebat:

Neata:* eu sunt noua pe TPU si as vrea sa stiu cum pot sa-mi fac prieteni

spuneti'mi va rog si daca vreti dati'mi cerere plz
Love u all; x

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Mai citeşte şi întrebările frecvente fiindcă eşti nouă http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente! Nu aştepta să-ţi dea alţii cerere de prietenie! Dă-le tu cerere! Pentru început dai click pe un profil, îl vizualizezi (profilulu unui utilizator) şi vezi acolo, sub poza lui scrie " Adaugă ca prieten ".Dai pe el şi gata.Succes.
P.S. Ţi-am trimis eu cerere de prietenie.

2 răspunsuri:
| FanthaStevens a răspuns:

Păi ajută cât mai multe persoane. ^.^

| RentitaAndreeeafuntita a răspuns:

Uite si eu sunt noua pe TPU : dar am un secret: stiu cum sa-ti faci prieteni: raspunde la intrebarile altora