| ContDOARdeINTREBARI a întrebat:

In seara asta as vrea sa ma uit pe Laptop cu cativa prieteni spuneti'mi ce comedii sa aleg de exemplu American Pie (dati'mi voi numarul care v-a placut cel mai mult ) sau un Film de Groaza foarte Tare rau rau sa'i sperii.PARERI

Răspuns Câştigător
| undertaken a răspuns:

Pai comedii nu prea stiu ca nu mor dupa ele dar filme de groaza sunt multe si crede-ma o noapte de groaza cu prietenii e de 10 ori mai buna decat una in care lesini de ras. cum doresti. uite cateva alegeri.
1 Grudge. 1, 2 si 3. Mie mi-a placut 3.
2 Drag me to hell.
3 The mirror
4 Room 1408.
5 Dead silence
6 Hellraiser.
Si un film destul de comedie-hardcore. ar fi Transylmania. funda?:*batting eyelashes

6 răspunsuri:
| greeneyesforever25 a răspuns:

Captifs,The Rite,Wake Wood, The Intruder, Night of the Demons. funda?

| bogz a răspuns:

Un film bestial pentru tine si prietenii tai Eurotrip sau unul de groaza Paranormal Activity ori Cazul 39.

| Sayoko a răspuns:

Tocmai cautam filme horror si am gasit unul "Mirrors". Nu stiu daca e foarte foarte foarte infricosator dar am dat pe google la imagini si ma cam sperie :-s

| Nicku2011 a răspuns:

Comedii cauta cu Jandarmul iar d groaza cauta The Wolfman

| duddy_9191 a răspuns:

Eu zic sa va uitati la comedie de groaza 2... e amestec intre comedie si horrorbig grin

| Consiglieri a răspuns:

Eu iti recomand Hall Pass sau Hangover 1 sau 2.Sunt niste filme la care ai sa razi cu prietenii tai