| FireLollipop사람에게 a întrebat:

Neata lumeee! E duminica!laughing Drumurile sunt inzapezite, nu prea ai unde sa mergi...deci, trebuie sa stam inchisi in casa la calculator. Unde locuiesc eu, zapada este de 1 mentru si inca ninge foarte tare. Asta inseamna ca iar am dat peste o zi in care trebuie sa stau inchisa in casa la calculator laughing. Voi ce mai faceti?

13 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

...dar unde locuiesti? in Alaska? happy

| FireLollipop사람에게 explică (pentru eandopuncttk):

La cum se vede pe fereastra...dap, locuiesc in Alaska laughing)).

| MoneyMoney a răspuns:

Păi uite o să citesc aici pe http://www.articolepractic.blogspot.com/ foarte multe articole interesante, comentez şi cine ştie poate între timp dă şi soarele!

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Ce bine-i de tinecrying.La noi nu ninge.Pai, eu astazi am un program foarte inacrcat:1.stau la calculator; 2.am sa citesc; 3.imi invat la istorie ca dau test x-(.Si gata ziua!laughing

| FireLollipop사람에게 explică (pentru SingleStarOnTheSky):

Imi place mult primul punct laughing). Noua nu ne-a mai dat un test la istorie de 3 ani (fara gluma).

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru FireLollipop사람에게):

sigh Unii mai au si noroc in viata.:-

| Elektro a răspuns:

In constanta este invers pe ce ai zis...E caaald (adica pentru luna asta) 4-5 grade cu plus,nu ninge, s-a topit zapada, la scoala numai avem cu ce sa ne batem in pauze sad naspa. Sper sa vina zapada iar de luni\marti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi e invers.metru este cat zapada, si calculatorul sta la mine, nu eu la el.nu mai ninge,dar e bine, si peafara numa fum.iar eu beau o visinata, ba chiar doua vreau sa spun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine este zapada de jumate de metru si nu ma plikti ma uit la tv ma joc pe pc daca nu ma dau cu sania sau sun toti prieteni cu care n-am mai vorbit de mult

| CrazyGirl18 a răspuns:

Neata! pff.eu nu ma plictisesc am de invatat la bio ca maine dam teststraight face.mai tarziu merg cu prietenii la sanielaughing.iar dupa.pk la puterelaughing

| racheta666 a răspuns:

Ce vii bine voua, ninge dar la noi la Moldova ninge cam slab...

| dfsergdrg a răspuns:

Ce e asta sunt la camera de ras sau ceva ce intrebare e asta

| FireLollipop사람에게 explică (pentru dfsergdrg):

Am vrut sa fiu prietenoasa.dar, am reusit sa imi irosesc cateva secunde din viata mea ca sa iti raspund.