nony
| nony a întrebat:

Nu am mai postat de mult o melodie, acum e momentul, simt eu;))
http://www.youtube.com/watch?v=TD0WYuG6ngE&feature=relat ed

Sper sa va placa la fel de mult cum imi place mie.Auditie placuta si suferinta maximá. La multi ani, fetelor!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mulțumiri maxime, dragă!
Frumos.
Pa, pa.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Multumim mult pentru dedicatie!

| Mjdolhfi a răspuns:

Super melodiahappysi mersihee hee

luciana
| luciana a răspuns:

Multumesc ca te gandesti la noi, ai fost mereu asa; si tie Dumnezeu sa iti dea numai bine, viata lunga, fete sincere care sa te merite si ceea ce visam si ne dorim cu totii,- o sanatate de fier, o dragoste sincera si implinirea mult visata. Lucien.

| GreenPills a răspuns:

E frumoasa melodia.La multi ani fetelor/doamnelor/domnisoarelor!winking