| dArKcHiLd1 a întrebat:

Nu mai pot da raspunsuri, ce se intampla? Tot imi cere sa-mi verific e-mailul. Eu l-am verificat de un milion de ori si tot asta imi cere! Ce credeti ca se intampla?

Răspuns Câştigător
| simpleBoy a răspuns:

Mai cand iti zice sal verifici trebuie sa intri pe e-mail si sa dai la spam ok o sa-ti apara okestie de la TPU in care scrie ceva de genu "verificare e-mail." ii dai acolo si scrie "click pe acest link pentru verificare e-mailului si dai pe link si apoi o sati intre pe TPU si o sati scrie "e-mail verificat si gata funda? big grin

1 răspuns:
| dArKcHiLd1 explică:

Mulţumesc, acum pot da răspunsuriwinking