| danuta98 a întrebat:

Nu mai stiu ce melodii sa ascult imi puteti recomanda cateva ...imi plac toate genurila multumesc anticipatbig grin

15 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Melodii de dragoste
http://www.trilulilu.ro/petreradu1/1546cabc60b808
Sper sa-ti placa. Auditie placuta.

| unknownn a răspuns:

Asculta manelebig grinurasc manelele dar unele melodii ma ating pe suflet

| LuS[z] a răspuns:

Ne-eu -Mad
Play&Win-only
-slow motion
-so get down
Inna-moon girl
-left, right
-hot big grin
Morris-lost in u
Crazy win-beautiful lover
Stromae-Alors on danse
David Guetta-getti'n over u
Akon Beautiful
Andreea Balan-trippin'
Astea sunt melodii si vechi si noi
sper sa-ti placa big grin

| Romancutza a răspuns:

Enrique iglesias-Push
Baby bash ft sean kingstom-What is it

| angel13 a răspuns:

Asculta melodii de-ale trupei THE MARKER sunt super tari :X sunt niste oameni care nu stiu sa faca playback happy

| Andradaaaaa a răspuns:

Jessica jarel -almost love; justin bieber -eenie meenie; justin bieber -up; kesha-tik tok; justin bieber -love me; justin bieber-kiss n tell; kesha-kiss n tell;

| AlexBitza a răspuns:

Poti asculta Alexander Rybak (o sa apra si un album nou) are o voce frumoasa si un stil aparte sau Jay Sean.

| CokoStar a răspuns:

Ellektra - I hate it, buti love it sau Ellektra - Real love

| Zuzulina_9287 a răspuns:

1.alex-don'n say it's over
2.alexandra stan-lolipop
3.cristian D-mamasita
4.rihana-rude boy
5. justin bieber-one time
6. justin bieber-love me
Si altele

| c0rinutza a răspuns:

Xonia- take the lead

tinchy strider- you're not alone

the saturdays- ego

rihanna- hard

shakira- gypsy

pixie lott- gravity

lady gaga-alejandro

lady gaga- dance in the dark

kesha-you're love is my drug

justin bieber- never let you go

justin bieber- eenie meenie

jls- one shot

jason derulo- ridin solo

jason derulo- in my head

inna- 10 minutes

ceryl cole- parachute

akcent- love stoned

avril lavigne- alice

trina feat p. diddy- million dollar girl

sugababes- about a girl

rihanna- rude boy

sterling knight- starstruck

dj sava feat raluka - i like the trumpet

ana lesko feat connect r- in my bedroom

| dianna_2063 a răspuns:

Klaas meets Haddaway - What Is Love
linkin parca: Shadow of the day
linkin parca:not alone
michael jackson daca as sta sa iti scriu melodii de la el nu as mai termina
cosmina:clipe
. vama veche - epilog - http://www.youtube.com/watch?v=qAJPSsPSWmg
2. zero - sunny days - http://www.youtube.com/watch?v=0SY2XwgLvso
3.prafinochi-ca si mort - http://www.youtube.com/watch?v=UIFPV6GK2G8&feature=related
4.three days grace-never too late with lyrics-http://www.youtube.com/watch?v=Jw8jp0LfBQc
5.praf in ochi-1000 de ganduri- http://www.youtube.com/watch?v=rgvrRr9NRZQ&NR=1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enrique iglesias-Push
Baby bash ft sean kingstom-What is it

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ador Jessica Jay-Casablanca

| Elenastanciu123 a răspuns:

Wings-Birdy...Bonfire hearts-James Blunt. 1973-James Blunt.Let her go-paseenger.

| Dan_6101 a răspuns:

Buna sfatu meu ar fi sa ascultzi muzica clasik pe strada(la casti preferabik,, nu depasi normal la volum" preferabil la 30% din capacitatea obiectului care emite muzica.) te calmeaza si te face mult mai lucida. (te calmeaza ii permite creerului sa fie mai relaxant) Exemple: Strauss Blue, Danube Vivaldi Summer. Dar daca vrei o combinatzie ex: Energic si luciditate alege Emil Lassaria - Balada. Daca doresti mai multe info sunt mai mult decat dispus sa ti le insusesc.,, explicatzi daca doresti la cele scrise. Nu ar avea rost sa aberez poate stii.