| Robert030 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa fac! In fiecare seara Hitler intra la mine in casa si imi fura Nutella! Am cumparat deja vreo 8 borcane si nu am apucat sa mananc nimic. Ce as putea sa fac sa il impiedic pe Hitler sa imi mai fure Nutella? Va rog ajutati-ma, sunt disperat si vreau sa mananc Nutella crying

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lui Hitler nu ii place Nutella.Ai mancat-o tu si dai vina pe el.

| Reiikó a răspuns:

Ce imaginatie bogata.te-ai gandit sa scrii o carte? laughing)

| Gdeni a răspuns:

Inlocuieste continutul borcanului de nutella cu otrava
sau dai un gaz, si a disparut

| Ashadow a răspuns:

Zi mersi ca nu ti-o fura JB

| AirănMeidăn a răspuns:

Am aceeasi problema.
Unicornii albastrii vin la mine in casa si imi fura sucul de portocale.

| drogh a răspuns:

Întinde-i o capcană. Leagă Nutella de lustră cu o sfoară şi atunci când va încerca să ţi-o ia, lustra va pica fix la el în cap. Aşa, ai scăpat de un hoţ!

| duuh a răspuns:

Daca Hitler ar trai, sigur ar avea alta treaba decat sa-ti fure tie proviziile de Nutella.

| Nicole_8267 a răspuns:

Adu-l pe Stalin, sunt sigură că nu o să mai vină)

| lungumihai69 a răspuns:

Nu mai cumpara Nutella o perioada poate dispare succes...ia Finetti

| Inocennta a răspuns:

Iti fura, Nutella?! Imposibil! Imaginatie Foarte Bogata! Bravo, copile!

| Tacu_Serban_1995 a răspuns:

In locul tau as incerca sa ma duc la calculator, sa intru pe TPU, si apoi sa imi sterg contul