| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa va intreb cum pot sa il opresc pe Hitler sa imi fure Nutella? E groaznic, nu ma pot bucura de borcanul meu de Nutella ca vine el cu armata si mi-l fura, si mai canta si asa: http://www.youtube.com/watch?v=GxIQqLr2cF4, ma sperie, ce pot sa fac?:S

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nein nein nein!

| axeldavid a răspuns:

WTF! frate esti in mare necaz.

| xXdoareuXx a răspuns:

Te voi ajuta eu..Nutella trebuie salvata

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Simplu, iti sacrifici alocatia, o parte din salariul ambilor parinti apoi cumperi un bax de Nutella. Si treaba e rezolvataa big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-i pe Churchill, Stalin şi Roosevelt să-ţi apere Nutella de Hitler.

| Lora1 a răspuns:

Chiar nu stiu! si pe mine ma sperie cand canta! Stii eu ma ascunde sub pat si am manca toat Nuttela inaintea lui

| SmartLier a răspuns:

Pfff... nu stiu ce e de facut. Esti intr-o situatie grava rolling eyes

| iHateStrike a răspuns:

Mie îmi fură bradu.

| anonim_4396 explică (pentru iHateStrike):

Lasa ca ti-l fac eu ca in videoclipul de la celalalt postwinking nu am gresit niciodata oh go on laughing

| anonim_4396 explică (pentru iHateStrike):

Ii pun si antifurt laughing