| Cristinel_8660 a întrebat:

Nu pot sa-mi fac cont sofpedia, username-ul pe care l-am ales, email-ul si parola au fost acceptate dar cand imi cere sa introduc codul din imaginea alaturata imi da un fel de eroare intr-un chenar rosu care zice asa :"Completează integral formularul. Atenţie în special la câmpurile de introducere a parolei.Vei primi un mesaj pe adresa de email introdusă. Trebuie să citeşti cu atentie conţinutul - instrucţiunile de validare a noului cont."
Mentionez ca am mai avut un cont pe softpedia dar nu mai poate fi recuperat pe motiv ca mi-am schimbat email-ul si nu-l mai stiu

1 răspuns:
| vldidle a răspuns:

Incearca sa scrii cu litere mari. caps lock