| pufipufulete23 a întrebat:

Fete interesate sa devina reprezentante lady's? sunt numai beneficii,produsele sunt de calitate superioara,reducerile sunt mari si sunt foarte seriosi,inregistrarea e gratuita si nu are limita de varsta la fel ca oriflame sau avon,doar completezi formularul si poti face cumparaturi logandu-te in cont folosind email-ul si parola aleasa,acceseaza link-ul si completeaza formularul, nu o sa regreti

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai minciuni.

| pufipufulete23 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu sunt minciuni eu folosesc produsele si sunt foarte multumita

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

CE AI FUMAT? Aici se danseaza, nu se consuma alcool.