| SDavidS a întrebat:

Nu stiti ceva nou despre Samsung Galaxy Note 2?

2 răspunsuri:
| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

Dupa succesul de Samsung Galaxy Note de curs nu ai putea face un dispozitiv următoare pe internet şi de a lua primele indicii despre Galaxy Note 2. E a apărut pe site-ul de rezultatele benchmark-GL-un dispozitiv sub numele de GT-N8000 (Notă cod are GT-N7000), şi a unor specificaţii parţiale de la care putem rezuma:
Procesorul are o frecvenţă între 200 şi 1400 MHz, cu o placa smdk4210, care este acelaşi procesoare quad-core, care sunt susceptibile de a vedea trei Galaxy S;
GPU-ului este de Mali-400 MPun OpenGL ES 2.0, care oferă suport multi-core, prin grafică vectorială OpenVG 1.1 si grafica 3D, prin OpenGL ES 1.1 şi 2.0,
Ecranul are o rezoluţie de 1280 × 752, care ne face să credem că noi (aproape) cu siguranţă tastele funcţionale de software (la fel ca Nexus Galaxy), care ocupa cele 32 de pixeli mai la rezoluţie HD;
are sistemul de operare Android Cream Sandwich Ice, versiunea 4.0.3 pentru ca acum am citit versiunea, consolidează acest argument de la punctul 3, care ar putea avea cheile moi;

| BiTzAgAbRiEl a răspuns:

PRODUCĂTORUL Samsung
Galaxy MODEL Note
ASIGURARE
MONDIAL ASSISTANCE Asiguraţi-vă smartphone-ul la doar 25 €
Vodafone Configuraţiile
FEL Bar
DISPONIBILE al patrulea trimestru al 2011
DATE TEHNICE
REŢEAUA »UMTS
"GSM: Quad Band (850/900/1800/1900)
DIMENSIUNI
146.8 mm înălţime
Lăţime 83 mm
Grosime de 9.65 mm
Greutate 178 grame
SISTEM DE OPERARE
android Nume
versiunea 2.3
PROCESOR
1433 MHz
MEMORIE
16384 MB intern
Extensibil "Micro SD
BATERIE
tipul de litiu
Încărcătorul de voiaj
mah 2500
Conectaţi cartelei SIM
CONECTIVITATE "
GPRS (4 2 sloturi)
HSCSD Nu
EDGE
UMTS este
HSDPA
21 Mbps
HSUPA
5.76 Mbps
nu UMA