| Yuuuki a întrebat:

Samsung galaxy S3 sau Note? De ce?

Răspuns Câştigător
| Skeez a răspuns:

Clar S3
Deoarece tehnologia dezvoltata de Samsung pentru noul Galaxy S3 este de departe cea mai buna de pe piata... am vazut cateva aplicatii dementiale, mai ales ca telefonul se bazeaza mult pe senzoriwinking astfel se pot creea aplicatii precum inchiderea telefonului/apelului cand telefonul sesizeaza ca nu mai esti activ (dormi/ tia cazut tel/ ti l-a luat cineva etc.)
SI multe altele... eu nu am cum sa mi-l iau dar daca tu ai ocazia profita de eawinking

Succeswinking

5 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

S7 cand apare.

| ElShaarawy a răspuns:

Samsung Galaxy S3.Note e un fel de tableta si e prea mare...Acum e doar decizia ta.winking

| IonutAxi a răspuns:

S3

| pavdany92 a răspuns:

S3 e mai mic si mai folositor, note-ul doar ca gadget pentru ca e masiv si are cam tot aceleasi functii ca si s2-s3

| DeanW a răspuns:

As alege S3. Note este prea mare.