| Micheille a întrebat:

Nu stiti concursuri online... cei care erau pe tamaghoghi si pe animalu.net. si alti normal stiti din astea concursuri. dar noi 2010 cam asa sa aiba siteu www.tamaghoghi.com sau etc daca puteti explicati si cum fac ce fac cemi aleg cum etc stiti voi mnoah

Ms mult celor ce ma ajuta;)

2 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Sincer sunt falsuri eu am strans punctele si dupa ce l-am strans mi-au sters contul si au zis ca nu am dovezi petru a dovedi ca am stras punctele deci premiu nu primesCbig grin

| Marutza a răspuns:

Www.lockerz.com este un site facut de Google si Facebook din cate am inteles, dar iti trebuie invitatie. Daca vrei, lasa-mi mail-ul tau si eu iti voi trimite maine o invitatie. Am muuuult mai multa incredere in el decat in astea gen www.animalutz.ro :D