| nicoleta24 a întrebat:

Nu stiti cum se poate pacali cainele la barn buddy sa pot fura?

5 răspunsuri:
| ViseColorate_4467 a răspuns:

Dat tab de mai multe ori[o sa iti apara un chenar galben care se va muta de fiecare data cand apesi tab]si apesi pana chenarul se pune pe"fermele prietenilor" apoi dai enter si dai click pe caine, apoi fara sa inchizi fereastra dai click pe manusa si incepi sa furi.
funda?batting eyelashes

| AnonymousMm a răspuns:

Nu-i frumos sa furiwinking!
Si e mai corect jocul asa, daca toti ar sti smecheria ce ar mai fi?
Si ca sa iti raspund la intrebare: nu, nu stiu metodatongue
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unu stiu ca poti fura la burn bady daca cineva are caine doar atunci cand acesta nu are mancare. Totusi incearca cand e cu spatele dar nu sunt sigur daca o sa mearga

| inlove96 a răspuns:

Si eu vreau sa aflu...crying. Trg trm msg in caz de.afli ceva! Multumesc anticipathappy

| Balan_Jenica_Ionela_1979 a răspuns:

Da.vreau sa stiu cum se pacaleste cainele