| nicoleta24 a întrebat:

Nu stiti de unde sa downloadez joc de remi pentru calculator? dar fara sa iti afci cont sa te poti juca.MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Uite incearca RemiRoyal http://www.remiroyal.ro/promotions/free_bonus.html
interfata in limba romana... dupa ce iti faci un cont primesti 5 dolari gratis... te poti juca gratis si pe bani reali
din 5 dolari care ii primesti poate faci mai multi ...bafta

| deeea_4274 a răspuns:

Www.joci.ro, este pe net, trebuie sa iti faci cont si poti juca rummy etalate sau pe tabla. nu trebuie sa platesti nimic si e mult mai convenabil decat www.remiroyal.ro pentru ca pe remyroial asta platesti... fundita?;))