| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti niste trucuri de magie/iluzionism? Sau pe ce site gasesc, dar sa fie spectaculoase si mai simple...

Multumesc mult!

2 răspunsuri:
| spidy a răspuns:

Eu fac trucuri cu carti. icnearca emagie.ro daca vrei sa si achizitionezi ...sau daca te itnereseaza cartile de joc speciale da-mi mesaj...

| Herp a răspuns:

Pai in primul rand pentru a fii un bun magician ai nevoie de carti bune.gasesti aici: www.playingcards.ro
Eu fac trucuri de 2 ani de zile. Daca esti incepatoare nu lua de unde gasesti 100 de trucuri proaste si care nu o sa le faci bine. Pentru inceput ia 3 trucuri, exerseaza-le si arata ca poti sa le faci mai bine ca oricine!
trucuri gasesti peste tot...google. youtube...
''dar sa fie spectaculoase si mai simple'' - Oricat de greu ar fi, nu are importanta. Sa il exersezi e tot ce conteaza... Daca vrei sfaturi putem vorbii pe privat.
Bafta!:)