| alexandru556 a întrebat:

Nu stiti nistecoduri de haine pentru club penguin?

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Nu cred ca sunthappy Trebuie sa devii membru pentru a putea cumpara haine cu galbenii din jochappy

| Mikiiiiiii a răspuns:

Ca sa iti cumperi haine trebuie sa devi membru happy Incearca sa cauti pe conturi.ro acolo mai agsesti niste conturi pentru toate jocurile mai calumea. Am gasit o data unu cu member Ship dar a fost bannat incearca dar ai grija ca unele nu sunt adevarate sad

| alexandru556 explică:

Ma desteptilor, trebuie sa ai vreun cod pentru haine nu aveti asa cevaaaaa?