| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce cadou vreau de ziua mea...
Implinesc 14 ani, ma puteti ajuta cu niste idei...:d

4 răspunsuri:
| KatyKat a răspuns:

Eu.tot.14.implinesk.pe.25.tu?
pai.un.fen.poate.de.indreptat.parul.sau.un.telefon.mobil.sa.un.leptop.daca.nu.atunci.un.catelus.sau.un.pisoi.sau.o.pisica.un.papafal.fundoiu? pli...fii.o.dulce!

| Str3n6arizza a răspuns:

Eu de ziua mea vreau inele multe multe multe! Asa ca asta : http://www.bijunet.ro/? act=produs&id=1473&ref=326 :p si o broasca testoasa :d sau un papagal :)

| Madalina_2969 a răspuns:

Varsta de 14 ani ii cea mai frumoasa, si eu am implinit de curand 14 ani. eu mi-am dorit un bichon (catel), si ai mei mi l-au cumparat. bineinteles ca depinde daca iti plac animalele... daca nu iti poti dori o petrecere cu toti prietenii tai...

| Kristinake a răspuns:

:p eu 14 mine implinesc si am cerut mobil nokia5800!
love struckx... succes!