| MidnightSun a întrebat:

Nu stiu daca ati observat dar la filmele 1.2.3 din Piratii din Caribe, dupa final(numele celor care au participat la afcerea filmului) era inca o particica de 1-2 minute. Gen, in "Pana la capatul lumii", aparea Will care se intorcea la Elizabeth, iar ea avea un copil care canta melodia aia "Yo-ho-ho". Ei bine, am descarcat Piratii din Caraibe-Pe ape si mai tulburi si nu am vazut partea aia de la final. Intrebarea mea este, ultimu film nu mai are partea aia sau nu o am eu in filmu asta-e varianta TS si probabil s-a plictisit omu'de filmat si partea aia. laughingDaca este, imi puteti spune ce se intampla in acea parte? Multumesc mult >>Funtitaa!big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact. Cine mai filma? Asteapta pana se lanseaza DVD-ul! Va mai dura ...cam 4 luni de zile.
Uite, la al 4-lea film e scena asta la sfarsit dupa credits:
http://www.youtube.com/watch?v=cL5S4xiF4-A

Intr-o varianta DVDRip, HD, s.a. vei putea viziona tot.

1 răspuns:
| MidnightSun explică:

Multumesc muult de totbig hug