| Hiken a întrebat:

Nu stiu daca e categoria corecta dar am o intrebare la care trebuie cinvea sa stie, sper! Fiti atenti! Stiti voi programele alea renumite gen Photoshop, s.a.m.d. Am o poza unde sunt singur si am facut pariu cu un prieten ca pot sa pun pe cine vreau acolo langa mine. El a zis sa il pun pe Leo Messi sau pe Fernando Torres! Cum pot face asta? Cu ce program? Puteti sa imi explicati!

Răspuns Câştigător
| dbcovrigeldb a răspuns:

Daca nu ma gresesc poti folosi pizap.com )

1 răspuns:
| Valentin_Andrei_1989 a răspuns:

Poti decupa imagini cu PhotoScape...dar nu va iesi ca si cum ar fi reala.dar totusi.