| heise a întrebat:

Se poate sa fac sa-mi apara ca pe windosw xp, sau ceva in genu'? Exista vreun program, ma puteti ajuta? Sa-mi explicati bine? Si de unde pot lua alte culori pentru bara aia de jos de langa start (si ea)? Sper sa ma puteti ajuta. Si FARA chestia cu zoom.

[scuze categoria]

2 răspunsuri:
| heise explică:

Anonim, e logica itrebarea, dar nu bine formulata. Sunt unele programe cu care iti faci sa-ti apara ca pe un alt Widows (bara, programele, etc) si cam asta intrebam. Si, eu vroiam niste link-uri nu vorbe stupide ca nu intelegi ca de aia sunt mesajele, scumpule/scumpo. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai culorile le poti schimba, lund altele dp net skinuri ceva de genu sunt. dar intrebarrea nu are logica