| Cristina64 a întrebat:

Fernando Torres, Lionel Messi sau >C.Ronldo?happybig grin:

12 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Lionel Messi, cat timp el a lipsit, Barcelona nu a mai avut acelasi joc, el este mereu omul decisiv.

| Ibrahimovic a răspuns:

C. Ronaldo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lionel Messi, si cei mai multi cred ca ar fi de parere cu mine, ar trebui sa o admita si haterii acestuia (Real Madrid Fans)

| Cristina64 explică (pentru anonim_4396):

Asa e!winking...Barca e de 10000 de ori mai buna decat Realwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi.

| hSh3ad a răspuns:

Eu il aleg pe Cristiano Ronaldo.
Eu il consider jucatorul perfect, are dribbling, viteza si este foarte bun la cap.

| Cristina64 explică (pentru hSh3ad):

Bai frate...Ce faza cand CR7 l-a lovit pe copilul ala din publiclaughing)rolling on the floor)..Cica i-a rupt mana si ca acel baiat nu a plecat, decat la sfarsitul meciului...Si a primit o minge si un tricou cu semnaturile jucatorilor..Si ghinion, dar si noroc!laughing)

| Knife00 a răspuns:

C.Ronaldo.Clar. happy

| pariuri1x2 a răspuns:

CR7 are dribling, viteza, sut, e un jucator complet.Pentru fanii Barcelonei va reamintesc Bayern-Barca 0-7laughing