| Orbithh a întrebat:

Nu stiu la ce as putea sa ma uit si eu in seara asta la tv ceva idei va rog? dar afar filme!

Răspuns Câştigător
| Deea236 a răspuns:

Astazi ma uit si eu la ora 19:15 national n24 "tiunghiul iubirii2" si apoi mai iar la ora 20:30 acasa tv "triunfo del amor" tongue

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Deea236 a răspuns:

Scuze, national tv

| Deea236 a răspuns:

Sau daca vrei sa te uitati-va la ora 20:30 pro tv "dansez pentru tine" numai mereu vineri.

| xcristix a răspuns:

Pai la ora 7 seara e la bloc pe procinema in fiecare zii iar luni, marti si miercuri la ora 7 si jumatate seara pe prima este iubiri secrete sau la 8 si 25 seara pe animax este naruto

| AlinaFilip99 a răspuns:

Poi, eu de exemplu ma uit la dansez pentru tine, pe protv, dar asta cand ajung acasa pentru ca prima data merg la un film! Ai putea face si tu asta!
Success!
Aly

| Catystar a răspuns:

Daca ai ta in ta poti sa te uiti la 19 00 ghena buchin. Doar daca stii rusa

| dussa a răspuns:

Pai mie de exempu imi place sa ma uit astazi la 20:30 la clejanii pe kanal D sau fenomene stranii pe discovery chanel intre orele 22:00 si 00:00