| Chuck a întrebat:

La liceu reprezentam o tara si anume Belgia. Vreau si eu niste idei, cum am putea sa o reprezentam? (In afar de dansu' si imnu' traditional).
Mersi.

2 răspunsuri:
| Me_5216 a răspuns:

Pai puteti sa spuneti o poveste sau sa prezentati un scurt filmulet sau puteti sa jucati o piesa de teatru despre Belgia. Sunt o multime de lucruri interesante pe care le putet face. Si poate fi chiar amuzant.

| oni a răspuns:

Puteti vorbi despre traditii, specialitati culinare(cicolata, praline), atractii turistice