| cssandreea a întrebat:

Nu va plictisiti?batting eyelashes Euu da! spuneti-mi si mie niste site-uri anti-plictiseala! P. S:poate ceva la fel ca TPU, ceva jocuri marfa...sau va ganditzi voi oriqum ceva ca sa nu ma plictisesc! :d Bye-Bye.Va-am pupat kiss kisskiss Ms. pentru. rasp! happy

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cum au unii timp sa se plictiseasca nu stiulaughingoh go on.
Pai... vorbeste pe mess, uita-te la tv, deseneaza, citeste! Sunt multe lucruri pe care le poti face.

| allleeeee a răspuns:

Www.kudika.com

www.artafeminina.ro

www.horoscop.rol

Www.clopotel.ro

Www.rascuplans.ro

http://www.fituica.com/

Uita-te la un film;)de comedie
Fa-ti temele ca stiu eu ca mai ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai pe TPU (raspunde la intrebari, intra pe chat) si asculta muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te joci de exemplu metin2 nu te vei plictisi