| Cosmin55 a întrebat:

Nustiu ce mi s-a intamplat pe facebook ca nu mai pot sa mai imi fac un cont nou si nu am intrat pe el deloc de abia am aflat de facebook imi spune ca,, Nu esti eligibil pentru un cont facebook,, spuneti-mi ce sa fac vreau neaparat un cont facebook.

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

1. Sterge cookies si cache.
2. Incearca cu alt browser.
3. Daca nu reusesti da-mi pe privat adresa ta de mail, nume si o parola pe care vrei sa o pui si iti fac eu contul pe urma trebuie doar sa te conectezi. happy

6 răspunsuri:
| mihaela0205 a răspuns:

Stiu, si mie mi s-a intamplat, dar am asteptat o zi, si apoi a mers.

| Bitzika a răspuns:

Pai daca spune asa inseamna ca ai varsta mai mica de 18 ani dai si tu dupa varsta de 18 ani ca sa iti faci cont fundita

| Dulcika_7055 a răspuns:

Stai linistita ca asa am patit si eu oh go on

Iesi si intra din nou;

sau dai un restart la calculator

sau incearca maine

Daca nu merge nici maine asteapta cateva zile si o sa mearga.

Baftawinking

Fundita?batting eyelashes

| Dulcika_7055 a răspuns:

A si cred ca trebuie sa ai peste 18 ani. Nu mai stiu sigur dar incearca!winking

| DuzziDi a răspuns:

La data nasterii trebuie sa pui peste 13 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

,, Nu esti eligibil pentru un cont facebook,, - Adica esti sub 18 ani! Dar iti spun un pont, pune o varsata de 20 ani sau 19 ani, fiindca altfel nu vei putea face un cont! Funda?