| remus a întrebat:

O duminica placuta va doresc tuturor! sarbatoriti floriile catolice?

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Mersi mult!
Si eu iti urez la fel tie si tuturor membrilor familiei tale!

3 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Multumim de urare, iti dorim si tie o stare de spirit sarbatoreasca. Mira

Bula
| Bula a răspuns:

Multumim frumos!
Pentru a dispersa eventuale dubii: toate religiile crestine tin Pastile peste o saptamana, exceptia fiind DOAR cei cu religia ortodoxa! Mai sunt Pastile evreiesti, care sunt diferite ca conceptie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc mult!
Va daruiesc cu drag, o crenguta sfintita astazi, in ziua Floriilor!
"Pace e Serenita!"