| adytzusiatat a întrebat:

O kestie am sa va intreb. Daca eu la biliard sparg bilele si intra neagra din prima singura am castigat nu?

Răspuns Câştigător
| agresiv_8085 a răspuns:

Cei care nu stiti biliard nu vorbiti! Deci daca spargi bilele si intra din prima neagra ai castigat! Am facut lectii de biliard...succes!

5 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Nu, nu ai castigat. Bila neagra trebuie sa intre ultima in gaura daca intra pe parcurs se pune inapoi pe masa.

| BOGDAN a răspuns:

Da draga laughing

| ZapaciLaa a răspuns:

Nu

| ComicGirl a răspuns:

Poi. nu. daca bagi bila neagra inaintea celorlalte pierzi.neagra se baga ultimawinking

| adryyy a răspuns:

Pierzi din cate stiu eu.