| anonim_4396 a întrebat:

O sa scriu cam mult dar va rog sa citit tot. La sfarsitul anului scolar avem campionat de fotbal si voley. Noi suntem 4 clase de a a7a. 7A, 7B, 7C (care sunt eu)si 7D. Vreau sa imi spuneti niste incurajari precum "Pe vant pe ploaie 7B ia bataie" sau "Din Oceanul Pacific a iesit un peste mic, si pe coada lui scria 7C va castiga" astea mi se par cam de gradinita deci...( userul imi da 8-10 incurajari are fundizta) (incurajari frumoase) (sa aiba si rima)

Răspuns Câştigător
| strawberry666 a răspuns:

-7 A, B, D'u la culcare, ca va dam si pijamale, si va dam si biscuiti, da'va dracu de tampiti laughinglaughing

-Pe vant, pe ploaie 7C'u-i cel mai tare

-Avem echipa, avem valoare, avem portar de milioane.ALE, ALE, ALE victorie 7C e pe gazon.ALE,AL,ALE, de cantece rasuna intregul stadion.

-2 fire, 2 paie 7 A, B, D isi ia bataie.

-7C, nu uita, ne-ai promis victoria!

-Nu-i nimic, nu-i nimic, am gresit si noi un pic, nu-i nimic, nu-i nimic 7C va castiga!

-Vrem un gol, vrem un gol, vrem pe (numele jucatorului) marcator!

-7C e cel mai tare 7A, B, D'u la culcare!

fundita? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Mai toate incurajarile sunt de graditita, daca nu ai un set de fete frumoase cu pampoane in mana. Daca ai, atunci ele pot striga ABOSLUT ORICE.

| mada12 a răspuns:

7C e cel mai tare 7 A, B sau D sanse nu are
7A, B, D hai la culcare ca sa dam si pijamale, pijamale cu stelute luavar dracu de maimute ( nu e tocmai potrivita. dar noah)
--7 A, B, D cu coada scurta
a venit si el la nunta
si s-a pus in coltul mesei
si-a mancat tortul miresei
7C s-a suparat
de ureche la insfacat
i-a facut o invartitura
drept in oala cu friptura
---7A, a, a! Codita de purcel!
Ma suii in copacel...
Si gasi un biletel.
Iar pe biletel scria:
7C va castiga!

---

| stelianr a răspuns:

ABC-ultima va castiga!

| cristinutza_1408 a răspuns:

Hai 7 A, B, C, D
Joaca bine,
Galeria e cu tine!
Si la bine
Si la greu
Vom striga numele tau!

sau

Galeria va striga
A 7-a A, B, C, D va castiga
7 A, B, C, D nu uita
Ne-ai promis victoria!
7 A, B, C, D nu uita
Ne-ai promis ca vei rata!