| claudiu1818 a întrebat:

O singura intrebare : mai de mult jucam un joc care semana cu sims ( dar nu e sims), in joc ma dadea cu un omulet, stateam intr-un fel de bloc parasit unde imi faceam planuri cum sa sparg o casa sau o banca ...etc iar cu cat indeplineai spargerile astea iti dadea idei din ce in ce mai multe. si din ce in ce mai grele. Eram intr-un oras, chemam taxi sa ma duca unde vreau eu ...etc. Intrebarea e : stiti cum se numeste jocu? jocul este vechi, il jucam cam acum 3-4 ani.

3 răspunsuri:
| Evaa a răspuns:

Neighbors thinking

| MysticWayz a răspuns:

Imi pare rau, dar nu stiu! Dar pare foarte interesant, anunta-ma daca o sa-l gasesti!

| claudiu1818 explică:

Nu e neighbors, e mult mai interesant, furi din casele oamenilor, te ascunzi in camerele lor pana se culca sau etc, nu faci farse ca in neighbors