| AvalohAlyn a întrebat:

Oare sa-mi iau bicicleta sau nu? Merita? Unde as putea sa ma plimb cu ea? Pe strada ma gandesc ca nu e asa sigur,piste de biciclete sunt foarte putine mai deloc, pe trotuar se ia lumea de mine.Ar fi o solutie:prin parcuri,gradini publice,pe un drum mai pustiu drept,lung? Ce ziceti? Dupa parerea voastra ar trebui sa imi iau bicicleta sau nu?
PS:Am mai avut bicicleta si am cam intrat si in oameni si in masini,na, eu vitezomanullaughingAsta cand eram mai mic

Răspuns Câştigător
| dudeman13 a răspuns:

Este nemaipomenit, ia-ti bicicleta, ia-ti 2, ia-ti 8 biciclete, crede-ma, este extraordinar, nu se ia nimeni de tine cand mergi pe trotuar, e ok pe strada, doar sa fii atent, eu am 14 ani si tot merg pe strada, daca vrei poti sa mergi si in parcuri, dar mie imi place sa explorez cu ea... cumparati bicicleta

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Imi place partea cu vitezomanullaughing dar da se merita sa o cumperi, eu ma plimb cu bicicleta aproape in fiecare zi si este sanatos, relaxant si chiar imi face placere mai ales searahappy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare AlanTigerofAtlantic! Da, ia-ti bicicleta si plimba-te cu ea prin parc sau pe banda de bicicleta.O zi frumoasa sa ai