| zerozero a întrebat:

Observ că a început să se încălzească vremea destul de bine, mă întreb oare ar mai fi vreo șansă să avem din nou zapadă luna asta? sau de acum vine primăvara cu pași repezi și în sfarșit am scăpat de zăpadă? big grin

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Deja vremea este "ca vremea" si nu prea o mai nimeresc meteorologii. Poate sa mai ninga inca doua luni. A fost an in care in 20 aprilie a fost viscol si au fost blocate soselele. A fost an si cu peste 15 grade in februarie.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Sa speram ca se usuca repede mocirla asta big grin abia astept sa ies cu bicicleta love struck

| georgiana a răspuns:

Sper sa nu mai ninga, azi ploua, maine soare... Off, abia astept sa vina vara, dar pana atunci mai e mult.

| OnWeed a răspuns:

Eu sper sa nu mai ninga, sa vina odata primavara si sa scapam de frig. Dar...cum a zis si Gabriela, natura face ce vrea.

| alexa a răspuns:

Mai cred ca toata lumea s. a sarutat anul acesta de zapada... fata de anul trecut sau acum 2 ani cand am fi facut orice sa ne dam si noi cu sania acum am avut din plin.
din cate zic meteorologii o sa mai ninga.acum nu stiu ce sa cred.la me in oras ieri spre exemplu a mai nins, apoi a plouat si tot asa...
insa ne putem astepta la oricewinking