| haiuedistrus a întrebat:

Off... Am mai pus o astfel de intrebare la " Adolescenti " doar ca a fost lunga si am mai scris un comment la el in (continuare) dar se pare ca unii sunt chiori. Oricum... Stie cineva unde pot sa gasesc un loc unde se fac antrenamente de parkour? Va rog da-ti comment ( Locuiesc in Bucuresti sector 6) Sper sa fie macar un loc in bucuresti happy

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia te uita? doua raspunsuri si nici o intrebare.valy cui ai raspuns aicea?