| FactorulX a întrebat:

! donez! Cine vrea o catea rottweiler corcit cu ciobanesc german? in varsta de 7 luni. Locuiesc in BUCURESTI SECTOR 5.Lasati comment.

1 răspuns:
| 123surprise a răspuns:

Pune un anut pe alt site cum ar fi mercador, okazii, tocmai.ro, ebay ca sa ai mai mult succes si pune o poza ca sa convingi lumea, te va ajuta inspecteaza mai intati site-ul pe calculator si daca nu te descurci sa pui anunt acolo cu tot cu poza descarca-ti aplicatia si va fi mai simplu.