| Weeedha a întrebat:

Oficial, a venit vacanta! De aici pana la intrebarea mea nu mai este decat un pas : Ce faceti vara asta? (P. S are toata lumea useful! ) >big grin

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Io mai am 1 saptamana
trebuie sa duc un amarat de proiect,
dar in vacanta sper sa ma distrez ca niciodata
ca in 2012 se anunta sfarsitul si nu mai am timp dupa aia
laughing
ps: sper ca nu ai crezut faza cu sfarsitul

| alexralu34 a răspuns:

Eu o sa citesc pentru un zece in a-6-a,o sa merg in Italia o luna,o sa stau pe net si la televizor,o sa ma duc cu prietenii la piscina,cinema,parc, terasa etc, o sa merg la tara si o sa petrec timp cu familia, poate mai merg si la munte.

| Xcel98 a răspuns:

Pai... Cred ca o sa merg in Sibiu cu varumeo,prin oras,cu prietenii, fotbal, basket Etc.
Funda?