| eek a întrebat:

Ok.asta o sa vi se pare foarte ciudat. da' am o pasiune pentru kurt cobain...si azi am vazut un tip care semana cu el foarte mult.doar ca e saten si are ochii caprui, nu albastri. doar atat stiu despre el.pentru ca mi tremurau picioarele cand a trecut pe langa mine si n am fost in stare sa scot vreun cuvant. deci intreb si eu asa.nu l cunoaste nimeni? n am nici cea mai vaga idee cum il cheama.doar ca e din iasi.si l am vazut la mado.happy pls.little help?

3 răspunsuri:
| Anonim69 a răspuns:

Am ramas gen woooooooooooooooo O. o cand am vazut pozele cu el, e superb! ador genul asta de barbati!

| eek explică:

Gandeste te sa fi vazut unul la 20 de cm de tine...care sa semene perfect cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt obsedata de kurt cobanstraight face. De cand ma stiu ma atrag barbatii care sunt blonzi, ochi albastri si ingeneral neglijenti cu aspectul fizic...dar cu toate astea tot arata superblaughing. Si da, si eu mor cand vad persoane care au macar o trasatura din cele descrise mai sus :-