| coco_3691 a întrebat:

Orice cont daca nu intri pe el se sterge automat? ma referm la jocuri siteuri etc.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se șterg automat, cel mult sunt blocate!
Pa, pa.

| ĄĿiŒ a răspuns:

Pai de obicei la unele, daca nu ai intrat pe cont de multicel ti se trimite un email prin care te anunta cum ca contul va fi sters iar pentru a opri asta trebuie sa intri pe contwinking

| trustbogdan a răspuns:

Depinde cum a fost setat, daca e vorba de jocuri platite nu cred, daca e vorva de site-uri orice e posibil, de obicei in termeni si conditii trebuie sa specifice, de obicei zic