| IIIx333III a întrebat:

Orice idee despre Halloween ajuta. Despre decoratiuni, retete, si multe alte lucruri. Va rog, cel care imi da cat mai multe idei primeste funda.

3 răspunsuri:
| Amelie_7572 a răspuns:

Pai.
1. Fa felinare din dovleci si decoreaza-i cu haine zdrentuite.
Exeplutongueune un scaun si pe el un bostan, apoi pune o camasa sau o rochie ceva mai rea peste bostan si scaun.si ar iesi un om ceva de genul.
2. Fa prajituri rotunde mari si pune jeleuri pe ele in forma de fete fioroase.
3. Ia niste flori ofilite si intindele in fata casei sau unde vrei, iar printre ele pune felinare(bostani)micuti care sa fie mereu aprinsi.
Sunt multe idei.