| xCascavaalProblemex a întrebat:

P.S E pentru o prietena :* >------- Vrea sa stie ce sa faca cand matusa-sa nu o lasa sa iasa afara sau in oras laughing)))))

Fundita :* happy de la ea happy

Răspuns Câştigător
| Frostylol a răspuns:

Foarte simplu! Primul pas: Se linguseste pe langa ea.(gen"Buni da arati tanara pentru varsta ta") Pasul 2: O ajuta cu treburile casnice. Pasul 3: poate sa faceti o lucrare "imaginara"(adica sa creati voi niste subiecte simple si sa ia 10)

6 răspunsuri:
| Кристина21 a răspuns:

De ce nu recunosti ca e pentru tine?happy

| KodrutZ a răspuns:

Sa stea frumos si sa citeasca o carte!

| Salahadin73 a răspuns:

Sa-i puna somnifere in ceai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cred ca esti tu acea persoana caruia ii este interzis acest lucru.
De ce nu recunosti?
Ce sa faca, sa stea acasa, s-o ajute la treburile gospodaresti etc.
Te pup!

| xCascavaalProblemex explică (pentru anonim_4396):

Nu e pentru mine rolling on the floor)))
Ca pe mine ma lasa sa ies cand vreau rolling on the floor)))))