| WhyIsTheWordSoBad a întrebat:

Pai azi a plecat mama la bucuresti cu sora mea si nu vreau sa stau cu bunica dar nici sa stau singura... Ce sfaturi imi dati? FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Du-te la o prietena, sau mergeti si dormiti afara (in cort normal), sau cheama tu pe cineva la tine, un prieten/prietena buna sa stea cu tine happy funda?

5 răspunsuri:
| TurnOn a răspuns:

Poi iesi afara si gaseste-ti prieteni sau vb la tel. Sau mergi la bunica ta dar zii sa stea intr-o singura camera si invita o pr acolo la bunica ta... poate mama ta o sa te felicite ca ai mers la bunica ta ( a mea asa ar face)! sper ca te-am ajutat!

| misu2315 a răspuns:

Laso pe sorata la bunica si du-te la paintball

| iReal96 a răspuns:

Wow.da nu world of worcraftlaughing uau adica.deci nu vrei cu bunica? dar nici singur.stii ce-ai zis acolo? " vreau sa mor, dar vreau sa traiesc " in fine daca nu vrei sa stai singur/a du-te la plimbare cu prietenii tai.intr-un club sau bar nu stiu!

| Schizophrenic a răspuns:

Sinucide-te !

| asdasdsada a răspuns:

Iati o prietena care sa doarma la tine sau dormi uh la ea Funda