| Horia_4258 a întrebat:

Pai eu am jocul de aproape 8gb placa de 2 gb si cu tot cu rezolutie mica si cu nimic altceva decat jocul pornit nu sunt multumit ca ma enerveaza si nu vreau sa schimb placa sau altceva si de aia caut alte variante( jocul se numeste Spider-man Web Of Shadows )asa ca ma poate ajuta cineva va rog?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca jocul e mare si placa ta de baza e de 2 GHz (adica mica)ce vrei sa faci? Calculatorul nu face fata! Minimul recomandat pentru joc este 2, 4 GHZ! Qpreste netul opreste toate aplicatiile, chiar si antivirusul si apoi joaca-te la rezolutie mica (dar opreste netul)!

| Baton a răspuns:

Probabil trebuie sa cauti alta varianta.
Dar intra pe site-ul oficial sau la un resseler unde trebuie sa vizualizezi cerintele minime pentru o funtionare buna.

| mdany a răspuns:

Buna. Spiderman Web of Shadows, are un bug instalat in el,, daca intelegi ce vreau sa zic.Se sacadeaza la unele pc-uri.In plus mie nici nu mi-l instala, nu il lasam eu sa il instaleze pentru ca atunci cand instaleaza porneste direct in Command Control. Unde este periculos sa instalezi chestii cu el. Iar in privinta lagului, pai, nu ai ce face pentru ca trebuie sa ai procesor de minimum 4600+ sau mai mare. Da asa scrie pe net la cerintele jocului.Acu faci cum crezi.
O zi buna.