| catalin17mai a întrebat:

Imi merge the amazing spider-man ff bine pe toate setarile pe low si cea mai mica rezolutie dar spider-man web of shadown pe cea mai mica rezolutie merge sacadat.
Poate fii jocul sau cere mai multe resurse web of shadown.
Am Intel core 2 duo e6300 1.86ghz si nvidea 8400gs si 4gb ram si win7.

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Instaleaza ultima versiune de driver pentru placa video. intra aici http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
alegi ce windows ai, la product series alegi geforce 8 series, la product alegi 8400gs. sper sa-ti mearga mai buna dupa aceea.

| catalin17mai explică (pentru Zangetsu):

Am ultimele drivere.