| Punkyy a întrebat:

Pana la urma cu cine va ramane Bonnie impreuna? [ din Jurnalele Vampirilor]... Dar Elena sau Matt?laughing... sunt de abia la cartea a 5. dar totusi sunt foarte curioasa. Va rog sa nu imi raspundeti cu raspunsuri gen : Citeste si vei afla sau nu stiu ce.happy Multumeschappy

2 răspunsuri:
| Pasaredenoapte a răspuns:

Si o citesc, nu am terminato dar stiu ca Bonnie nu este cu nimeni desi Damon se topeste cand o vede dar as vrea sa stiu daca Stefan revine pana la sfarsit, deci ce se intampla?

| clawclauditza a răspuns:

Din cate stiu Bonnie va avea o relatie putin complicata cu fratele Elenei, de Matt nu stiu, nu imi mai aduc aminte si Elena trebuie sa aleaga intre Damon si Stefan