| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care au citit si volumul 4 din Jurnalele Vampirilor.
Eu am citit pana la 3 si se spune ca Elena moare, dar la descrierea volumului 4... spune asa:"
O noua amenintare s-a ivit in Fell's Church - un alt spirit malefic dezlantuit. Bonnie, Meredith si Matt, impreuna cu Stefan si Damon, isi unesc fortele pentru a infrange, cu ajutorul Elenei, acest inamic nevazut. "
Cum vine asta? A reinviat peste noapte:-s?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, ai cumva cartile in format pdf? as vrea si eu furia daca ai putea sa mi-o trimiti la adresa cristinica_88@yahoo.com
multumesc anticipat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nusad, scuze.

| Tot.Eu a răspuns:

Poi ea devine vampir. tongue