| Gaabryeella a întrebat:

Acordati o nota preferatul vostru din Jurnalele vampirilor? Damon, Stefan, Elena, Caroline, Tyler, Bonnie, Matt sau Jeremy?

Răspuns Câştigător
| Evyutzu a răspuns:

Eu am mai multi preferati din Jurnalele Vampirilor. Deci... Damon=10, Stefan=10, Elena=10, Caroline=10, Bonnie=10,Matt=10,Jeremy=10 big grin

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Elena si damon = 10 stefan, bonnie, caroline =9 jeremy =8 matt=7 tyler=6

| wolder a răspuns:

Iti recomand sa citesti si cartile daca ai vazut serialull, vei intelege mai bine povestea

| Gaabryeella explică (pentru wolder):

O sa incerc sa le citesc...inca nu am toata colectia, dar o sa-o cumpar.

| wolder a răspuns (pentru Gaabryeella):

Si eu am cumparat-o si sunt mandra ca o am in bibloteca, merita citite. bafta

| fuzzer a răspuns:

Damon, e cel mai tare

| d33a15 a răspuns:

Ii dau 10 lui Stefanhee hee