| TheExpert01 a întrebat:

Pana maine trebuie sa dau un raspuns:SA MA DUC SAU NU intr-o tabara de engleza cu Mirunette in Londra....Eu am putin rau de inaltime si imi e frica cu avionul plus daca vizitam si ne cataram pe zgarie-nori laughing) Chiar nu stiu ce sa fac..Imi e frica...

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Du-te.Ca iti face bine o plimbare la zgarie-norii din Londra(sic!).
P.S.Sa iti iei vreo 500 de metri de funie pentru catarat.

| Cristizz21 a răspuns:

Du-te omule, cum sa ratezi asa ceva daca ai ocazia sa o faci? Cu frica de inaltime, nu iti face probleme, in avion stai calm, e ca si cum stai in metrou, nu vezi tu ca esti la inaltime (doar daca esti la geam si atunci e chiar foarte frumos) iar pe zgarie-nori nu te gandi ca o sa fii pe acoperis, in cel mai rau caz la ultimul etaj si atunci poti foarte simplu sa nu te uiti pe geamuri. Sfatul meu: NU MAI STA PE GANDURI, ai o ocazie uriasa si nu are rost sa o ratezi din cauza fricii