| anonim_4396 a întrebat:

Paste fericit la toata lumea

Răspuns Câştigător
| Mariana199 a răspuns:

Multumesc la fel...fie ca Dumnezeu sa iti presare drumul vietii cu petale de trandafiriwinkingwinking

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sărbători pascale fericite și liniștite alături de cei dragi!
Hristos a înviat!
Pa, pa.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Mersi...
Paste fericit si tie!

luciana
| luciana a răspuns:

Paste fericit si numai bine tuturor si tie multumesc de urare, sa dea Domnul la toti numai Bine, Pacea din Suflet, Casa si Gand sa nu ne parasesca nicicand. Lucien.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

La fel si tie mikutule Cedryk.

| carpediem a răspuns:

Mutumesc, dar sunt carnivor. Daca vrei paste tu.

| Bylok a răspuns:

Buna!

Mersi kiss Paste fericit si tie!

| danypoli95 a răspuns:

Paste fericit si tie:*

| UnTriunghiEchilateral a răspuns:

Ms.Si tie iti doresc la fel

| Madalina_7862 a răspuns:

Multumesc la fel!
Iepurasul mustacios,e de Paste norocos,nu`ti lasa cadou in ghete,are el alte secrete:pasca,oul inrosit, cozonacul, mielul fript si un Paste Fericit!