| Corina1325 a întrebat:

Pe 1 septembrie incepe litoralul pentru toti? Preturile am inteles ca sunt mai mici... Oare va mai fi atunci vreme?

Răspuns Câştigător
| sfdshsnsa a răspuns:

Uite cum sta treaba:Eu sunt din Constanta. Ei fac preturile asa deoarece nu mai e nimeni. Apa la mare este foarte rece si afara la fel.Toate tarabele sunt inchise si nu ai e sa mai faci. Te poti plimba pe faleza si doar la restaurant te poti duce.In rest...iti pierzi timpul in camera de hotel happy

1 răspuns:
| s0os0o a răspuns:

Da logik fundita?